Mercedes-Benz C-class viti 2007, Gri, 2.2L, 199000km

Njoftime të ngjashme

-Mercedes Benz G63; ; 5.5 benzin 536 hp; ; -Viti 2013; ; -200.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 45.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Mercedes Benz GT AMG; ; -4.0 benzin 462 hp; ; -Viti 2015; ; -97.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 63.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Mercedes Benz G55 AMG; ; -Full upgraded G800 Brabus; ; -5.0 benzin 296hp; ; -Viti 2009; ; -176.010 km; ; -Full option; ; -mimi 38.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Mercedes Benz S550 4matic; ; -4.7 benzin 449 hp; ; -Viti 2015; ; -85.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 40.800 deri ne Durres pa dogane; ; ; ;... Durrës
-Mercedes Benz S850 Brabus; ; -6.0 benzin Biturbo 850 hp; ; -Viti 2016; ; -15.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 195.000 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
E shitur I diskutueshëm
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet Mercedes Benz C Class W204 motorr 2.2 CDI (nafte) i vitit 2007, i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagua. Makina eshte full opsion: kambio automatike, sensore parkimi para mbrapa origjinale, klimatronik 2 zona, sedile lekure gri me ngrohje dhe komandim elektrik, tempomat, pasqyra elektrike me ngrohje, fenere me lupa, disqe alumini 17, sensore drite shiu dhe presioni gomash, navigator, bluetooth, abs, esp, 10 airbag et. Makina ka 199000 km origjinale me liber sherbimes. Gjendje shume e mire, makine ekonomike dhe shume e fuqishm. Cmim i diskutueshe. Tel, whatsapp

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.