Mercedes-Benz C-class viti 2005, E zezë, 2.0L, 210000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: baxha, asist driver, sendilje me ngrohje, timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, kamera parkimi et. Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
Mercedes-Benz R 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, 6 + 1 vende, start stop, key lets go, kamera dhe sensor parkimi, blind spot, drive asist, xenon, sendilje dhe timon m. Durrës
Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sendilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, et. Durrës
Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec; ; Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, Sensore parkimi, Disqe Alumini, Cruise control, ABS, GSP, Kamera Parkimi, Start stop, Sedilje me ngrohje. Durrës
4 250€
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113348
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 210000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Sistemi i sigurisë Airbags Mbyllja qendrore 
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C200 Kompressor, Sport edition (avantgarde)
✔ Viti: 2005
✔ Kambjo: Manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin / Mundesi edhe per gas
✔ Km: 210 000km
✔ Ngjyra: E zeze
✔ Opsionet shtese: i sapo ardhur nga Zvicera, 4 goma te reja, sendilje elektrike dhe lekure, pasqyra elektrike, pilot automatik, disqe AMG origjinal etj.
✔ Vendodhja: Durres

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.