Mercedes-Benz C-class viti 2004, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
Mercedes Benz ML 270 CDI; Viti 2003; 4x4; Automatik; Xhamat e zi origjinal; Makina eshte ne gjendje shume te mirE xhenerike dhe motorrik; Taksa paguar per 1 vite Durrës
INFO: 069 44 17 263 OSE NE WHATSAPP; 0032 486 63 7331 Durrës
5 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 nëntor 2020, numri: 113631
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
C Class Evo 220
✔ Viti: fundi 2004
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqipetare
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: letra te paguara per 1 vit, sensor parkimi, navigator, sendilje me ngrohje dhe me fryrje me ajer, e ardhur nga gjermania.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.