Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
14 500€
I diskutueshëm
Mercedes Benz ML 270 CDI; Viti 2003; 4x4; Automatik; Xhamat e zi origjinal; Makina eshte ne gjendje shume te mirE xhenerike dhe motorrik; Taksa paguar per 1 vite Durrës
3 900€
INFO: 069 44 17 263 OSE NE WHATSAPP; 0032 486 63 7331 Durrës
9 500€
Makina e sapo ardhur; Me dogan te paguar; Ne gjendje perfekte; Full opsion Navi te madh, Xenon; Sensor para mbrapa + kamer Sendile ngrohje + ftohje Xhama te zinj orginal Pasqyra me palosje Baxha. Durrës
13 700€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz C Class W204 motorr 2.2 CDI (nafte) i vitit 2007, i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina eshte full opsion: kambio automatike, sensore parkimi para mbrap. Durrës
7 699€
I diskutueshëm
Mercedes Ml 320 cd (A taks lkuks) iti prodhimit 2006; importuar nga gjermania; 219 mij km; sallon lekure + sedile me ngrohje; sensore parkimi; navigator; drita bi xeno; stopa LED mbrapa; aux. Durrës
8 800€
I diskutueshëm
Mercedes e clas 220 viti 15.06. 2010; Sapo inportuar nga gjermania; Me dogan te paguar me taksa sikuracjon per 1 vit; Me sherbime te bera si; Ferrota para mbrapa te reja; Tamburo para mbrapa t. Durrës
9 300€
Benc Aklas viti 2001 1.7 naft manual letra te sapo bera per i vit kondicione ne gjendie shum te mir Durrës
1 600€
Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire me sensor para mrapa ngrofje sediljesh navi normal makina eshte shume e paster tapiceria shum ne gjendje te paster avandgard automa. Durrës
4 700€
I diskutueshëm
benz c240 benzin gaz automatik ne gjendje shum te mir xhenerike motorri. sensor parkimi sensor shiu kseno sallon meshine me ngrofje xhama te zinj origjinal pilot automatik na. makina nuk k. Durrës
4€
Okazion Shitet Benz clk 270 cdi Avantgarde 125 kW (170 kuaj fuqi) Sherbimet te sapo bera, cdo gjo me fatur, kilometrat origjinale si dhe cdo gjo tjeter ne makin, Makina disponon, asr, srs, esp, ai. Durrës
4 200€
I diskutueshëm
E 320 CDI Avantgarde; Vi. 12.2006; . 199000; Me dogan te paguar + Letra te paguara deri ne Prill; Kambio Automatike 7-G Tronic, Dritat Bi-Xenon, Stopat Mbrapa Led, Navigator i mad. Durrës
6 499€
E 220 d Avantgarde; Viti: 2015; . 168.000; Me dogan te paguar; -Mundesi Financimi Me Keste; Navigator Multifunksional 3D Map Kompjuter Bordi Dritat Intelligent Light System Full Led Stopat Mbrap. Durrës
21 999€
ML 350 BLUETEC PREMIUM -AMG Line; Mundesi Leasing; Mundesi Nderrimi; Viti: 2013; . 91.000; Me dogan te paguar; Navigator i madh Multifunksional, 3D Map, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Ligh. Durrës
1€
E 350 d BlueEfficiency Avantgarde; Viti: 2009; . 177.000; Me dogan te paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map CD MP3 Aux Sd Card Dritat Intelligent Light System Led Day-Time Stopa. Durrës
1€
E 350 d BlueEfficiency Amg-Line; Viti: 2012; . 194.000; Me dogan te paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map CD MP3 Aux Sd Card Dritat Intelligent Light System Led Day-Time Stopat Mbrap. Durrës
1€
E-class 350 viti 2009 panoramic xhama origjinal te zinj distronic Durrës
14 000€
I diskutueshëm
Shitet C Class w203; Viti 2003; Km 234.000 origjinale te verifikueshme; Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike dhe estetike me te gjitha sherbimet e bera, mund ta kontrolloni ku t. Durrës
3 600€
I diskutueshëm
SHIT. Mercedes Benz C 220 CDI; Modeli avantgarde; Kambio automatike; Sensor parkimi; Dritat xeno bixeno; Serdile elektike; Serdile me ngrohje; Navigator; Viti prodhimit 2009; Klima; Pasqyra m. Durrës
9 500€
Shitet C 220 CDI sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina dispono; goma te reja, fener me Lupo, navi vogel, automatike, kamjo tronik + -, Elegance, 207 000 km origjinale, motorr EVO. Durrës
5 650€
I diskutueshëm

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera