Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Touran viti 2004, Gri, 200000km cel.355699795888 Durrës
3 800€
Fjat 1.9 naft vetem sot okazion nji lek i pa diskutushem. 0695169988 Durrës
1 000€
Shitet Caddy Maxi motor 1,9 vit prodhimi 2008,216 000 klm origjinale,i sapo ardh nga gjermania,me dogane,kondicioner,sedilje me ngrohje meshini... Durrës
6 890€
Shitet Audi A4 S.Line fabrike me 167000 km origjinale.Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomike.Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera... Durrës
7 200€
Shitet Ford Mondeo Titanium ,, viti 2008 ,, 2.0 tdci ,, kambio manuale 6 marshe ,, ne gjendje perfekte ,, full opsional ,, start stop ,, kompiuter... Durrës
4 400€
19 500€ I diskutueshëm

Mazda CX-5, 2.2L, 17000km

Shtuar: 3 prill 2019, numri: 1087
Adresa: Durrës, Rruga Porta e Dijes, 7728, shfaq në hartë
Telefoni:
+37063884262
WhatsApp:
+37063884262
Telegram:
+37063884262
Modeli: CX-5 
Viti: 2018 
Kilometrazhi: 17000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
Kuaj fuqi: 170 
Klasa ekologjike: Euro 6 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Plotësuese: ABS
ESP
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Larësi i fenerëve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Me garanci
Tapiceri lёkurё 
shiti pothuajse mazda sx-5 2018.ne kete cast makina ne republiken latvian.pajisjet më maksimale.bleu një të ri tek agjentët e shitjeve.pika shitje që mund ta diskutojmë.komunikimi me anë të Whatsapp ose gmail.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.