Njoftimet Premium

Shitja e Lexus në Durrës

Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 142000 km Durrës
7 600€
lexus presidenciale ls430 benzin gaz full extra, sendilje me masazh, dyer me thithje etj; makina ndodhet ne gr pa doga. na shkruani dhe ne whatsap Durrës
E shitur
Ocazion shes Lexus RX 300 2004 me 130000 milje foristrade 4x4 benzin gaz ne lejen e qarkullimit automatike xhama te zi origjinal te fabrikes ne gjendje Te shkelqyer taksat sapo prera per 1 vit t. Durrës
E shitur

Shitja e Lexus në qytete të tjera