Kia Carnival viti 2020, E bardhë, 2.2L, 45000km

Njoftime të ngjashme

Kia Sorrento 2.4 diesel viti 2003 Durrës
(Ndrohet ose Shitet) ia Sorento 2.5 crd (aft) iti 2006.Makine ne gjendie shume te mire, me dokumenta dhe sherbime te krye. Kamio automat + tronik, sedile meshine me ngrohje, xhama te zi. Durrës
25 900€
Shtuar: 25 nëntor 2021, numri: 114350
Modeli: Carnival 
Viti: 2020 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 45000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
-KIΛ Carnival
-2.2 nafte
-Viti 2020
-45.000 km
-Full option
-Perfect condition
-Çmimi 25.900€ deri ne Durres pa dogane
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.