Njoftimet Premium

Shitja e Hummer në Durrës

Shitet HUMMER H2 6.0 Benzin + Gaz, Viti 2003, Cmimi: 12500 i Diskutuesh. Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter, Nr Telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet Hummer H2, Viti 2003, 6.0 benzin + gaz, Cmimi 12500 Nr Telf 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet Hummer H2 6.0 benzin + gaz Viti prodhimit 2003 Cmimi 13500 Nr Telf 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 13500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 15500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
E shitur
Shitet Hummer H2 viti prodhimit 2003, motorri 6.0 benzin + gaz, makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike, Cmimi 15900 i diskutueshem pranoj dhe nderrim plus ke. N. Durrës
E shitur

Shitja e Hummer në qytete të tjera