Honda Jazz viti 2003, E kuqe, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt. Shume ekonomike, klima, disqe alumini, goma te rej. Durrës
Honda Jazz viti 2005; 1.4 benxine; kambio automatike; 115 mij km; importuar nga zvicra; klima; komanda + marshe F1 ntimon; mbyllje qendrore; goma te reja; cmimi: 3800 euro me dogane t. Durrës
shitet per arsye emigrimi; ; makina eshte perfekte dhe super komode shume e shpejte super full te gjitha opsionet nga disctronik e deei tek komandat vocale memorie sedilesh e ftohje ngrohje pilo. Durrës
2 100€
Shtuar: 7 maj 2020, numri: 113378
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Jazz 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Honda Jazz
✔ Viti: 2003
✔ Kambjo: Manuale
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogane
✔ Km: 180 000km
✔ Targa: Dogane
✔ Ngjyra: e Kuqe
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekte. Motor 1.4 benzin, shumë ekonomike, klima, disqe alumini, goma te reja.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 2450 €
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.