Honda Jazz viti 2003, E kuqe, 1.4L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Honda Jazz; ; Viti: 2003; ; Kambjo: Manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogane; ; Km: 180 000km; ; Targa: Dogane; ; Ngjyra: e Kuqe; ; Opsionet shtese: E sap. Durrës
Honda Jazz viti 2005; 1.4 benxine; kambio automatike; 115 mij km; importuar nga zvicra; klima; komanda + marshe F1 ntimon; mbyllje qendrore; goma te reja; cmimi: 3800 euro me dogane t. Durrës
shitet per arsye emigrimi; ; makina eshte perfekte dhe super komode shume e shpejte super full te gjitha opsionet nga disctronik e deei tek komandat vocale memorie sedilesh e ftohje ngrohje pilo. Durrës
2 450€
Shtuar: 8 maj 2020, numri: 113387
Modeli: Jazz 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekte. Shumë ekonomike, klima, disqe alumini, goma te reja.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.