Honda CR-V viti 2007, E zezë, 2.2L, 189000km

Njoftime të ngjashme

traileri eshte i r. sapo arrit. prodhimi Ukrain. madhsia 1.5 metra me 2.5 metr. mban 750 kilogram. Durrës
Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiper. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtur. Konsumi esht 6, 6. Durrës
-- Range Rover Discovery Sport Turbocharged -; ; 6.000 km !!!; ; -No accident; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 38.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
E shitur
Modeli: CR-V 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Ne gjendje shum te mire me dogan te paguar sapoardhur nga italia makina esht shum e paster xhama te zi sendile me ngrohje komanda ne timon etjjj.....

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.