Honda Civic viti 2003, E zezë, 1.7L, 192000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shum te mire me dogan te paguar sapoardhur nga italia makina esht shum e paster xhama te zi sendile me ngrohje komanda ne timon etjj. Durrës
E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt. Shume ekonomike, klima, disqe alumini, goma te rej. Durrës
Honda Jazz viti 2005; 1.4 benxine; kambio automatike; 115 mij km; importuar nga zvicra; klima; komanda + marshe F1 ntimon; mbyllje qendrore; goma te reja; cmimi: 3800 euro me dogane t. Durrës
shitet per arsye emigrimi; ; makina eshte perfekte dhe super komode shume e shpejte super full te gjitha opsionet nga disctronik e deei tek komandat vocale memorie sedilesh e ftohje ngrohje pilo. Durrës
1 500€
Shtuar: 27 janar 2021, numri: 113882
Modeli: Civic 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 192000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
HONDA CIVI VITI 2003. MATORRI NGA FABRIKA OPEL ASTERA 1.7 NAFT; GOMA TE REJ; Cojeni tek servisi qe ju doni, provojeni eshte ne gjendje perfekt. mbajtur nga merakl; Per me shum me merni ne telefo.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.