Ford Mondeo viti 2007, Gri, 2.0L, 192000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte me dogane te paguar, shume e paster me te gjitha sherbimet e bera, dritat kseno Durrës
SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
ford focus me dogan te pagua. motor 1.6. kamio manual. klima automati. xhama te zi origjina. disqe alumin. klm me lib 176m. cmim diskutush Durrës
Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
4 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 maj 2020, numri: 113394
Modeli: Mondeo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 192000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte full opsion: navigator, radio, cd, mp3, sedile lekure/kamosh me ngrohje, fener me lupo, xhama pasqyra elektrike, ndezje start/stop, dy celesa, abs, esp,10 airbag, disqe alumini 18” me goma te reja, sensore parkimi, bluetooth system etj. Makina eshte shume e paster, shume komode dhe ekonomike, ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe ska nevoj per asnje gje. Makina shitet per arsye emigrimi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.