Ford Fusion viti 2008, Gri, 1.4L, 173300km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA; ; GJENDJE PERFEKTE SI MOTORRIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL. Durrës
makina eshte me dogane te paguar, shume e paster me te gjitha sherbimet e bera, dritat kseno Durrës
Makina eshte full opsion: navigator, radio, cd, mp3, sedile lekure/kamosh me ngrohje, fener me lupo, xhama pasqyra elektrike, ndezje start/stop, dy celesa, abs, esp, 10 airbag, disqe alumini 18 m. Durrës
SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
3 350€
Shtuar: 4 nëntor 2020, numri: 113610
Modeli: Fusion 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 173300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
KONDICIONER
RADIO KOMANDA KE TIMONI
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
DRITA AUTO
XHAMA ELEKTRIK
GOMA 90%
DISQE 16
XHENDJE SHUM TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE
DOGAN PAGUAR GATI PER TARGA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.