Ford Fusion viti 2004, Gri, 147000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Ranger 2016, Manual, Opsionet shtese: Motor 2.2 Diesel, me letra te paguara, bashk me makinen dhe 1 pal disqe alumini Durrës
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
Shes Ford Fiesta; 1.4 Benzine-Gaz; Impiant dixhital Atiker; Manual; 2002; Disqe alumini; Kondicioner; Xhamat e pare Elektrike; Halje mbyllje me pult; Siguracion dhe taksa deri ne nentor 2020. Durrës
Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2006; 193000 Kilometra; Kondicioner klima; 2 elesa; Disqe alumini; 4 goma te reja; Xhama te zi; I sapo ardhur nga Italia me Dogane te Paguar Durrës
FORD FIESTA; VITI 1.4 BENZIN-GAZ; KM 130.000; LETRAT E PAGUARA DERI ME 27 NENTORE 2021; GJENDJE PERFEKTE; OKAZIOOON Durrës
2 490€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 nëntor 2020, numri: 113648
Modeli: Fusion 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 147000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
MARKA/MODELI FORD FUSION; VITI 2004; KAMBIO MANUALE; KARBURANTI 1.6 BENZIN; INFO SHTESE KM Origjinale 143 mij te certifikuarady celsa hapje mbyllje qendrrorekondicjoneri ne gjendje te mirxhama elektrrikePasqyra elektrrike; Xhama te zi origjinal; Sensor shiusensor frenimi; Goma te reja disqe alumini; Sistem frenimi 100%; Sistem drrejtimi 100%; Kamjo ne gjendje perfect; Gjendje Motorrike perfect; E gatsheme per cdo lloj prove nga ana juaj ose ne servisin qe ju doni faleminderit; Makina esht e sapoardhur nga Italia me dogan te paguar gati per targa; Adrresa durres;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.