Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Mondeo Titanium ,, viti 2008 ,, 2.0 tdci ,, kambio manuale 6 marshe ,, ne gjendje perfekte ,, full opsional ,, start stop ,, kompiuter... Durrës
4 400€
Shitet nderroet makina ne gjendje perfekte e sapoardhur me dogan te paguar e vitit 2006 kambio manuale motor 1.8 naft kondicioner disqe alumini... Durrës
2 700€
Ford Fusion (Mondeo) Titanium HYBRID - SUPER OKAZION 12.000€ - Zgjedhja perfekte PRO natyres dhe xhepit tuaj. Electric Drive + Hybrid Drive fale... Durrës
12 000€
Ford focus 1.6 nafte .viti 2007 super gjendje me dogan te paguar. Durrës
2 700€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 158000 km
Kutia e shpejtësisë:... Durrës
3 700€
I diskutueshëm
1€

Ford Focus viti 2013, E bardhë, 90000km

Shtuar: 8 tetor 2019, numri: 1328
Telefoni:
0684099320
Modeli: Focus 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet Ford Focus 2013,1.6 nafte, me dogane te paguar, kambio manuale sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike.Makina disponon 95.000 km, sendilje me ngrohje, goma dimri Michelin (90%), te gjitha sherbimet e kryera te Fordi, shoqeruar me faturat perkatese.Konsumi i makines shume ekonomik, shkon 3.8 litra ne rruge jashte qytetit, dhe 4.2 litra brenda qytetit.Mundesi nderrimi!E gatshme per cdo prove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.