Ford Focus viti 2009, E zezë, 1.6L, 176km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
Ford Focus S. 1.6 Dies. Viti i prodhimit 2008. Kambio manua. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Room-A. Komanda ne tim. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyr. Durrës
Ford Fusion 1.6 tdci Viti 21.12.2006, Kambio manual, Km 159.000 te certifikuara me garanci, Kasetofon origjinal aux, Kondicioner, Xhama te zinj origjinal, Sensor parkimi, Disqe alumini goma t. Durrës
shes ford fiesta 1.4 naft me dogan te paguar; makina esht ne gjendje te mire pune e sapo; ardhur nga italia te gjitha sherbimet jan te ber; me kondicjoner fopio airbag sistem alarmi; 2 cels. Durrës
4 850€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 shkurt 2020, numri: 113319
Adresa: Durrës, Durres, shfaq në hartë
Modeli: Focus 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 176 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
ford focus me dogan te paguar..motor 1.6...kamio manual ...klima automatik..xhama te zi origjinal.. disqe alumini.. klm me lib 176mi.. cmim diskutush

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.