Ford Focus viti 2008, Gri, 1.6L, 192000km

Njoftime të ngjashme

-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2014; ; -133.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Ford Mustang Gt; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2019; ; -79.000 km; ; -New facelift 10 speed gearbox; ; -Brand new Tessla screen; ; -Full carbon fiber; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 22.800... Durrës
-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -179.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 16.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Ford Mustang; ; -Ecoboost Premium; ; -2.3 benzin; ; -Viti 2017; ; -112.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 12.400 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 192000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford Focus SW. 1.6 Diese. Viti i prodhimit 2008. Kambio manual. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Room-Au. Komanda ne timo. Kompjuter boar. Tapiceri isofi. Xhama elektrik. Pasqyra fotochromatik.; Sensore drit. Sensore shi. Hapje dhe mbyllje qendor. Anti nebi. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik; Cmimi 3300 me dogane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.