Ford Focus viti 2008, Gri, 1.6L, 192000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
Ford Fusion 1.6 tdci Viti 21.12.2006, Kambio manual, Km 159.000 te certifikuara me garanci, Kasetofon origjinal aux, Kondicioner, Xhama te zinj origjinal, Sensor parkimi, Disqe alumini goma t. Durrës
shes ford fiesta 1.4 naft me dogan te paguar; makina esht ne gjendje te mire pune e sapo; ardhur nga italia te gjitha sherbimet jan te ber; me kondicjoner fopio airbag sistem alarmi; 2 cels. Durrës
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113190
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 192000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford Focus SW. 1.6 Diese. Viti i prodhimit 2008. Kambio manual. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Room-Au. Komanda ne timo. Kompjuter boar. Tapiceri isofi. Xhama elektrik. Pasqyra fotochromatik.; Sensore drit. Sensore shi. Hapje dhe mbyllje qendor. Anti nebi. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik; Cmimi 3300 me dogane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.