Ford Focus viti 2008, Blu, 1.6L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

FORD FUSION PLUS; Viti 2010; 1.4 Nafte; Kamio Manuale; 176000 Km; ardhur nga Italia; I sapo targuar taksa siguracjon kualidim te paguara per 1 vit; Gjendje Perfekte full servis i sapo ber va. Durrës
Ford focus 2006 motorr 1.6 nafte tdci 209.mij km, me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2020 e paisur me sensor parki. Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. Durrës
Ford Galaxy 2.0 tdci; vit prodhimi: 2007 Euro 4; motorr 2.0 nafte; kambio manuale 6 + r; 7 vende; 215000 km te certifikuara; xhama te zi origjinal; klimatronic AC bizone; sensor parkimi; sendile m. Durrës
Shitet ford fiesta 1.4 nafte viti 2007, E sapo ardhur nga italia ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike, Me liber sherbimesh, aux, blututh, dy cels. cmimi 2800 euro i diskutushe. Durrës
1.6 nafte me portobagazh; me 225 mi km sherbimet e bera; vaj e filtra dhe rrypi fazes ndrruar; tapiceri e paster; si mrena dhe jashte, letrat tpaguara per 1-vit; me disqe originale te fordit; shu. Durrës
3 900€
Telefoni:
355699795888
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1956
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford focus 1.6 tdci viti 08 , kamio manuale , 170 mij km origjinale , goma te reja 100% , rripi faze i ndrruar erj; Cmimi: 3900 euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.