Ford Focus viti 2007, Gri, 2.0L, 123000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET FORD FUSION 1.4 NAFT E VITIT 2006, KAMIO MANUALE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 168.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIME. Durrës
Shitet Ford Focus 1.8 tddi viti 2001 ne gjendje te mir pune, me letr. shitet per arsye mos perdorimi Durrës
Dogana e pagu. kondicion. timon hidraul. a. 193 mij klm origjinal Durrës
SHITET FORD FIESTA 1.4 DIESEL VITI 2006 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR ME 122 MI KILOMETRA E VETA ORGJINALE MUND TI KONTROLLONI KU TE DONI NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIK. Durrës
4 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96061
Modeli: Focus 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 123000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Ford Fokus 2.0i benzin-gaz Dhjetor 2007 e sapo ardhur nga Zvicera me 123000 klm origjinale, makina eshte ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, impianti gazit i sapo montuar Landi Renzo letrat e bera per nje vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.