Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Mondeo Titanium ,, viti 2008 ,, 2.0 tdci ,, kambio manuale 6 marshe ,, ne gjendje perfekte ,, full opsional ,, start stop ,, kompiuter... Durrës
4 400€
Shitet nderroet makina ne gjendje perfekte e sapoardhur me dogan te paguar e vitit 2006 kambio manuale motor 1.8 naft kondicioner disqe alumini... Durrës
2 700€
Ford Fusion (Mondeo) Titanium HYBRID - SUPER OKAZION 12.000€ - Zgjedhja perfekte PRO natyres dhe xhepit tuaj. Electric Drive + Hybrid Drive fale... Durrës
12 000€
Shitet Ford Focus 2013,1.6 nafte, me dogane te paguar, kambio manuale sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe... Durrës
1€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 158000 km
Kutia e shpejtësisë:... Durrës
3 700€
I diskutueshëm
2 700€

Ford Focus viti 2007, E zezë, 1.6L, 110000km

Shtuar: 8 tetor 2019, numri: 1332
Telefoni:
0685013566
Modeli: Focus 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E zezë 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Ford focus 1.6 nafte .viti 2007 super gjendje me dogan te paguar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.