Ford Focus viti 2007, Blu, 1.6L, 206000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte me dogane te paguar, shume e paster me te gjitha sherbimet e bera, dritat kseno Durrës
Makina eshte full opsion: navigator, radio, cd, mp3, sedile lekure/kamosh me ngrohje, fener me lupo, xhama pasqyra elektrike, ndezje start/stop, dy celesa, abs, esp, 10 airbag, disqe alumini 18 m. Durrës
SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
ford focus me dogan te pagua. motor 1.6. kamio manual. klima automati. xhama te zi origjina. disqe alumin. klm me lib 176m. cmim diskutush Durrës
3 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 tetor 2020, numri: 113588
Modeli: Focus 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 206000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.
GJENDJE PERFEKTE SI MOTORRIKE, XHENERIKE DHE VIZUALE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.