Ford Fiesta viti 2010, Blu, 1.4L, 130400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
Shes Ford Fiesta; 1.4 Benzine-Gaz; Impiant dixhital Atiker; Manual; 2002; Disqe alumini; Kondicioner; Xhamat e pare Elektrike; Halje mbyllje me pult; Siguracion dhe taksa deri ne nentor 2020. Durrës
Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2006; 193000 Kilometra; Kondicioner klima; 2 elesa; Disqe alumini; 4 goma te reja; Xhama te zi; I sapo ardhur nga Italia me Dogane te Paguar Durrës
FORD FIESTA TITANIUM; VITI 2009; MOTORRI 1.4 NAFTE; KM 145.000 (mundesi kontrroli tek FORDALBAN) VERSIONI TITANIUM; GJENDJE PERFEKTE, E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA; KAMIO MANUALE 5 + R. Durrës
Shitet per arsye emigrimi ford fokus 1.8 viti prodhimit 2007. letrat i ka te paguara deri ne korrik 2021. Durrës
4 100€
Shtuar: 29 dhjetor 2020, numri: 113749
Modeli: Fiesta 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 130400 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
FORD FIESTA; VITI 1.4 BENZIN-GAZ; KM 130.000; LETRAT E PAGUARA DERI ME 27 NENTORE 2021; GJENDJE PERFEKTE; OKAZIOOON;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.