Ford Fiesta viti 2009, Tjetër, 1.4L, 226000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
Konvertohet ne gaz me vlere 700; ; Gjendje shum e mir pune; ; Shitet & Nderrohet Durrës
Ford Ranger 2016, Manual, Opsionet shtese: Motor 2.2 Diesel, me letra te paguara, bashk me makinen dhe 1 pal disqe alumini Durrës
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
Shes Ford Fiesta; 1.4 Benzine-Gaz; Impiant dixhital Atiker; Manual; 2002; Disqe alumini; Kondicioner; Xhamat e pare Elektrike; Halje mbyllje me pult; Siguracion dhe taksa deri ne nentor 2020. Durrës
4 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 mars 2021, numri: 113986
Modeli: Fiesta 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 226000 km
Ngjyra: Tjetër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Dy celsa hapje mbyllje qendrrore
Kondicjoneri ne gjendje te mir
Xhama elektrrike
Pasqyra elektrrike
Sensor shiu
Sensor frenimi
Xhama te zi
Goma te reja
Sistem frenimi 100%
Sistem drrejtimi 100%
Kamjo ne gjendje perfect
Gjendje Motorrike perfect
E gatsheme per cdo lloj prove nga ana juaj ose ne servisin qe ju doni faleminderit
Makina esht e sapoardhur nga Italia

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.