Ford Fiesta viti 2008, Gri, 1.4L, 181000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
Ford C-Max; ; Opsionet shtese: Motor 1.6 benzin i sapo ardhur nga Zvicera me dogane te pagua. 4 goma te reja, kondicioner, cd, aux, et; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
Makina eshte full opsion: navigator, radio, cd, mp3, sedile lekure/kamosh me ngrohje, fener me lupo, xhama pasqyra elektrike, ndezje start/stop, dy celesa, abs, esp, 10 airbag, disqe alumini 18 m. Durrës
ford focus me dogan te pagua. motor 1.6. kamio manual. klima automati. xhama te zi origjina. disqe alumin. klm me lib 176m. cmim diskutush Durrës
Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
2 700€
Shtuar: 8 maj 2020, numri: 113386
Modeli: Fiesta 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 181000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90% te reja Brigestone, sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne Zvicer dhe ska nevoje per asnji sherbim e theksoj mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje esht e pajisur dhe me librin e sherbimeve perkatese te kryera ne Zvicer, shum e paster nga jashte si llamarine dhe brenda ne tapiceri, nuk nderrohet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.