Ford Fiesta viti 2007, Manushaqe, 166000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te re. Durrës
Ford Focus C-Max 1.8 Nafte; Viti 2005-2006; Kambjo Manuale; Disqe Alomini 4 Gomat E Reja; Xhama te Zinj Origjinal; Perde Origjinale Elektrike; Koroskot i Veshur me Rimeso Drru Arre; Pilot Automati. Durrës
Ford Fiesta 1.3 benzine viti 2004-2005-Kamjo Manuale-E sapoardhur me dogan te paguar gati per targa-Me kondicioner Ac-xhama Elektrik-Gomat te reja te 4terta-me 90 mij kilometra orgjinale-Shum. Durrës
SHITET FORD FUSION 1.4 NAFT E VITIT 2006, KAMIO MANUALE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 168.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIME. Durrës
2 850€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113290
Modeli: Fiesta 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 166000 km
Ngjyra: Manushaqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike e paster brenda dhe jasht 4 goma te reja 2 celsa kondicioner aux

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.