Ford C-MAX viti 2007, E zezë, 192000km

Njoftime të ngjashme

-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2014; ; -133.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Ford Mustang Gt; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2019; ; -79.000 km; ; -New facelift 10 speed gearbox; ; -Brand new Tessla screen; ; -Full carbon fiber; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 22.800... Durrës
-Ford Mustang GT; ; -5.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -179.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 16.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Ford Mustang; ; -Ecoboost Premium; ; -2.3 benzin; ; -Viti 2017; ; -112.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 12.400 deri ne Durres pa dogane; ; @illyriamotors Durrës
E shitur
Modeli: C-MAX 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 192000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
SHES FORD. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMAT PIRRELLI ORIGJONALE PERFETO; 2 CELSA SISTEM ALARMI; KASETOFON MP3 PLUS AUX; ME KLIMA DOPIO AIRBAG ETJ; TAPICERIA BRENDA SUPER E PASTER; ME 192 MI KLM ORIGJINALE KONTROLLOJENI; KU TE DESHIRONI JU SESH. PRB;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.