Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Durrës

ford focus me dogan te pagua. motor 1.6. kamio manual. klima automati. xhama te zi origjina. disqe alumin. klm me lib 176m. cmim diskutush Durrës
4 850€
I diskutueshëm
Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
2 800€
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
Ford Focus S. 1.6 Dies. Viti i prodhimit 2008. Kambio manua. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Room-A. Komanda ne tim. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyr. Durrës
3 300€
I diskutueshëm
Ford Fusion 1.6 tdci Viti 21.12.2006, Kambio manual, Km 159.000 te certifikuara me garanci, Kasetofon origjinal aux, Kondicioner, Xhama te zinj origjinal, Sensor parkimi, Disqe alumini goma t. Durrës
3 200€
shes ford fiesta 1.4 naft me dogan te paguar; makina esht ne gjendje te mire pune e sapo; ardhur nga italia te gjitha sherbimet jan te ber; me kondicjoner fopio airbag sistem alarmi; 2 cels. Durrës
2 500€
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
3 400€
Ford Focus S. 1.6 Dies. Viti i prodhimit 2008. Kambio manua. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Room-A. Komanda ne tim. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyr. Durrës
3 300€
I diskutueshëm
Viti 2005, 1.4 naft, manual, 3 porta, 2 celsa, pasqyra elektronike, 210 mij km, sensor parkimi mbrapa, e sapo hyr ne shqiperi, makina esht e mirmbajtur, 2200, vendodhja durres Durrës
2 200€
Ford 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner 4 goma te re. Durrës
2 250€
Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike e paster brenda dhe jasht 4 goma te reja 2 celsa kondicioner aux Durrës
2 850€
Ford fokus 1.8 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. me sherbime te bera ne k. kondicioner goma te re. viti 2003 me letra te pagua. mundesi ndrimi cmimi 1900ero Durrës
1 900€
Ford fiesta 1.2 benzin manual kondicioner 4 goma te re me letra per i vit ne gjendje shum te mir e paster mrena jasht cmimi 1500euro Durrës
1 500€
Ford Focus 1.8 Nafte Vit Prodhimi 2007,; Ne gjendje te mire motorike dhe vizuale; Shume Ekonomike,; Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsupp Durrës
3 900€
Ford fokus 1.8 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. me sherbime te bera ne k. kondicioner goma te re. viti 2003 me letra te pagua. nr te. mundesi ndrimi cmimi 1900ero Durrës
1 900€
Ford Focus C-Max 1.8 Nafte; Viti 2005-2006; Kambjo Manuale; Disqe Alomini 4 Gomat E Reja; Xhama te Zinj Origjinal; Perde Origjinale Elektrike; Koroskot i Veshur me Rimeso Drru Arre; Pilot Automati. Durrës
2 950€
Ford Fiesta 1.3 benzine viti 2004-2005-Kamjo Manuale-E sapoardhur me dogan te paguar gati per targa-Me kondicioner Ac-xhama Elektrik-Gomat te reja te 4terta-me 90 mij kilometra orgjinale-Shum. Durrës
2 300€
I diskutueshëm
4 400€
SHITET FORD FUSION 1.4 NAFT E VITIT 2006, KAMIO MANUALE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 168.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIME. Durrës
3 000€
Shitet Ford Focus 1.8 tddi viti 2001 ne gjendje te mir pune, me letr. shitet per arsye mos perdorimi Durrës
1 300€

Shitja e Ford në qytete të tjera