Fiat Panda viti 2007, Blu, 1.2L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht me letra te paguara viti 2010 shum e paster mund te kontrollohet ku te deshironi full opsi. Per cdo info kontakt ne t. Pres bleres serioz jo kurioza makina. Durrës
Shorter fiat punto 1.2 benzin 8 valvula 140000 km viti prodhimit 2001-2002 letrat e sapobera gjendje te mire pune per arsye emigrimi Durrës
Fiat Doblo; Viti 2008; 1.3 Naft; Kamjo manual; Dogan e paguar; Kondicioner; 2-Celsa Durrës
Shitet fiat 500 1.2 benzin gaz viti 2013; Makina esht ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerik; Sherbime te bera se fundm; Sallon stofe shum e paster, klima automatike dy zona, radio cd, mp3, usb. Durrës
Mjeti ka 6 marsha dhe 90 kuaj fuqi ose 66. Eshte ne gjende te mire dhe me sherbime te krye. Disa nga sherbimet e kryera se fundmi jane: vaj dhe filtr (e naftes dhe te ajri) ferrota te reja. Durrës
2 400€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113294
Modeli: Panda 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Fiat panda 1.2 benxin; viti 2007; me 130000 Kilometra; Kondicioner perfekt 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.