Fiat Cinquecento viti 2013, E bardhë, 1.4L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne super gjendje, i sapo ardhur nga kanadaja, et. Durrës
Fiat panda 1.2 benxin; viti 2007; me 130000 Kilometra; Kondicioner perfekt 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Durrës
Makina esht me letra te paguara viti 2010 shum e paster mund te kontrollohet ku te deshironi full opsi. Per cdo info kontakt ne t. Pres bleres serioz jo kurioza makina. Durrës
Mjeti ka 6 marsha dhe 90 kuaj fuqi ose 66. Eshte ne gjende te mire dhe me sherbime te krye. Disa nga sherbimet e kryera se fundmi jane: vaj dhe filtr (e naftes dhe te ajri) ferrota te reja. Durrës
Makina eshte ne gjendje shum te mir gati per cdo lloj prove presim tel serjoze jo humbje kohe flm Durrës
6 200€
Shtuar: 17 mars 2021, numri: 113973
Modeli: Cinquecento 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Timoni: Majtas 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Fiat Cinquecento
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 179.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 1.4 Benzin, ne super gjendje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 6200€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.