Citroen C1 viti 2006, E zezë, 1.4L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

dogane te paguar e ardhur nga gjermania kondisioner disqe alumini shum ekonomike Durrës
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni mu t. Durrës
Citroen C4 1.4 Benzin; Viti 2006; Kambio manuale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa. Durrës
Citron C1; Viti prodhimit 2009; Kambio manuale; Motorr 1.0 benzine; Gomat 90%; Condicioner funksional; 150 mije km; Sapo ardhur nga zvicra; Me dogane te paguar Durrës
CITROEN C1 1.4 Nafte; Viti 2009 me 178000 Kilometra; E sapo ardhur me Dogane te Paguar; Kondicioner ne gjendje shume te mire; 4 goma te reja Durrës
2 590€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 maj 2020, numri: 113391
Modeli: C1 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
ABS ESP Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore 
Xhama elektrike. Radio AM/Fm-Cd Room-Aux. Goma te reja. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.