Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Durrës

Shitet chevrolet spark viti 2008 1.0benxin 4porta xhama elektrike mbyllje me pult me kondicionerne gjendje prefekte letrat deri ne shkurt te 2020; Sherbime te sapobera shpatullat e para 2, . Durrës
1 900€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 210000 km Durrës
6 500€
Chervolet Kalos; Viti 2005; Motorri Benzine 1.2; Me Impjant Gazi; Me letra; Te gjitha sherbimet e bera; Nr T. 0697267709 Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte me letra te rregullta deri ne dhjeto. Super e mirmbajtur dhe ekonomik. Shitet per arsye mos perdorimi Cmimi 2500 Euro i diskutueshem Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte; Te gjitha sherbimet e bera; Impiant gazi gjerman; Goma te reja bfgoodrich Durrës
E shitur
Makine ne gjendje perfekte; Te gjitha sherbimet e bera; Impiant gazi gjerman; Goma te reja bfgoodrich Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte; Goma te reja bfgoodrich; Impiant gjerman Durrës
E shitur
Makina eshte Ne gjendje perfekte; Goma te reja bfgoorich; Impiant gazi gjerman tag Durrës
E shitur
Me dekomenta per nje vit Durrës
E shitur
chervolet capti. 2.0 dissl 150 7vendeshe cdo lloj prove ripa filter vaj e. te be. full opsjon flm Durrës
E shitur
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benxin gaz (me impjant nga fabrik) viti 2010. Makina ka dy muaj qe ka ardhur ne shqip. Eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe estetik Durrës
E shitur
E shitur
E shitur
E shitur
Cevrolet takuma vit 2006 16 benzin gaz nga fabrika cmimi 2300 ero letrat i marojn tashi fun mu. Cmimi i diskutueshem Durrës
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz Benzine - Ga; Gazi i montuar nga Fabrik; Motorr 900. E sapo ardhur nga Italia me dogane te pagujtm; Revizioni i Gazit eshte bere ne Itali deri ne 2019. Me liber sherbime. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike xhenerike si dhe nga jasht pa asnje gervishtje sensor parkimi me kamer lekur nga brenda sendilje me ngrofje navigator e. full Durrës
E shitur
Chevrolet Lace. fundi i 2006 1.6 benzine ne gjendje shume te mire si gjenerike ashtu dhe motorrike mimi 3.500 i diskutushem Durrës
E shitur
Makina ka 108000 km dhe I ka Te gjitha origjinale, eshte ne gjendje perfekte mekanike e motorrike Te gjitha serviset jan Te bera per me shume mund ta shikoni dhe vete, kontakt ne cel 0693857890 Durrës
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera