Volkswagen Caddy viti 2007, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

I SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DOGAN E PAGUAR; 153 mi km origjinale me liber servisi; Inpjanti gazit i fabrikuar i markes landi renzi dhe shenuar ne librezen e makine; E gatshme per cfar do llo. Durrës
SHITET TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION; Motorr 2.0 nafte; KM 180.563 me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi; Makina ska nevoje per asnje sherbim, me te drejte kontrolli ku te deshiroje bleresi. Durrës
VW PAHETON FULL OPTION 4.2 BENZIN GA ( KAMIO AUTOMAT VITI 2007 OPSIONET -NAVI I MADHE- FENER ME PIKA- BAGAZHIER 6 CD -SALLON BEZHE - SERDILE ME MEMORJE + FRYRJE + CFRYRJE + NGROHJE +. Durrës
Shitet Caddy LIFE sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina disponon; goma te reja, navi, xhama te zi, 190 000 km, 5 porta, motorr 1.9 nafte TDI, palosje pasqyrash, e. Makina esht. Durrës
1.9 t. Viti 2005 gjendje te mir motorrike dhe xheneri. Letra te paguara deri ne prill 2020. 249 000 km origjinale Durrës
7 399€
Telefoni:
0682090377
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1962
Modeli: Caddy 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet VW Caddy Maxi Life,motorr 1.9 TDI (105 kf),full opsion e sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte prodhim Nentor 2007,aktualisht ka 186000 km origjinale me garanci 100%,gjendje perfekte shume e mirembajtur me dogane te paguar gati per targim. Opsionet : 7 sedile cope super te pastra,xhamat e pasem te erret nga fabrika,kondicioner klimatik,abs,esp,xhamat dhe pasqyrat me komandim elektrik,sensore parkimi mbrapa,dopjo dyer me shine nga dy krahet te dyja me xhama te hapshem,radio cd mp3 origjinale,mbyllje qendrore 2 celesat,goma 90% etj. Gjendja e makines shume e mire,ska nevoje per asnje sherbim,cmim i diskutueshem. Tel,whatsapp nr. 0682090377

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.