Smart ForTwo viti 2000, E zezë, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike; Smart Fortwo 1000cc TURBO 84cv, makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe nuk ka akoma nje muaj qe eshte targuar ne shqiper; Smart Fortwo 1000c. Durrës
Shitet Smart 1.3 benzine Ne super gjedje motorrike, gjeneri. Makina esht perdorur nga nje femer ne gjermani (Dortmun. Makine shum shum e past. Shume e shpejt dhe ekonomi. Makina vjen m. Durrës
Shitet smart forfour 1.5 naft i vitit 2005. ne gjendje shum t mir. letrat per nje vit deri ne tetor 2020. kamje manuale. motor mercedes me zinxhi. shsh ekonomike Durrës
Smart ForFour 1.5 nafte, kambio manual, 160000 km, viti 2006, makina ka ardhur nga Gjermania, motor- kambio- xhenerike gjendje perfekte, makina eshte me dogane te pagua. Mundesi nderrimi, m. Durrës
ne gjendje te shkelqyer targuar me dt 03/12/2015 nje vit dokumenta te prera deri ne dt 02/12/2016 Durrës
E shitur
Modeli: ForTwo 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Super okazion shitet smart fortwo ne gjendje perfekte motorike xhenerike tapecerie dhe karocerie makina ka ardhur nga zvicra dhe esht perdorur vetem per 1 vit ne qytet cmimi 1300 i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.