Smart ForFour viti 2005, E verdhë, 5000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike; Smart Fortwo 1000cc TURBO 84cv, makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe nuk ka akoma nje muaj qe eshte targuar ne shqiper; Smart Fortwo 1000c. Durrës
Shitet Smart 1.3 benzine Ne super gjedje motorrike, gjeneri. Makina esht perdorur nga nje femer ne gjermani (Dortmun. Makine shum shum e past. Shume e shpejt dhe ekonomi. Makina vjen m. Durrës
Smart ForFour 1.5 nafte, kambio manual, 160000 km, viti 2006, makina ka ardhur nga Gjermania, motor- kambio- xhenerike gjendje perfekte, makina eshte me dogane te pagua. Mundesi nderrimi, m. Durrës
ne gjendje te shkelqyer targuar me dt 03/12/2015 nje vit dokumenta te prera deri ne dt 02/12/2016 Durrës
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 71000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
2 200€
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1809
Modeli: ForFour 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 5000 km
Ngjyra: E verdhë 
Gjendja: E re 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet smart forfour 1.5 naft i vitit 2005 .. ne gjendje shum t mir ..letrat per nje vit deri ne tetor 2020 ..kamje manuale .motor mercedes me zinxhir.. shsh ekonomike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.