Skoda Roomster viti 2007, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Impianti sapo montuar me 3 vite garanci teper ekonomike me 300 lek ben 100 km Makina eshte motorr 1.2 Benzin Teper ekonomik. Motorr me Zinxh. Makina ka 60 mij km orgjina. Me letra te sap. Durrës
shes skoda felicia 1.3 benzin gaz gazi i shenuar ne leje qarkullimi me gjith sherbimet e bera goma te reja letrat deri ne tetor te 2020 Durrës
Motor 1.6 diese (otori golfit Vl) sapoardhur nga Zvicera, shume ekonomike Durrës
Skoda 1.6benzin viti 2000 me letra per i vit kondicioner ok 4 xhamat elektrik sherbime te sapo bera shum e paster mrena jasht cmimi 1500ero mundesi ndrimi nr tel 0698764585 Durrës
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 220000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Durrës
4 200€
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1971
Modeli: Roomster 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet vetura Skoda Roomster e vitit 2007 me motorr 1.9 TDI (te kuqe gjitha) full opsional e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar gati per targim. Makina ka : kamio manuale 5 marshe,5 sedile individuale te palosshme dhe te cmontueshme,sedile me ngrohje,tapiceri shume e paster cope pa asnje demtim,xhamat e pasem te erret nga fabrika,sensore parkimi mbrapa origjinal,radio cd,xhamat elektrik,abs,esp,mbyllje qendrore 2 celsat me pult,drita inteligjente sipas kthesave,pilot automatik,kompiuter bordi,drita mjergulle etj etj. Makina eshte shume e paster si e re,ka 228000 km te vetat origjinale me liber servisesh tek Skoda ne Gjermani,rrip i faze kit i sapo nderruar. Goma te reja,katalit Euro 4,shume e fuqishme dhe ekonomike,makina ideale per familje. Cmim i diskutueshem,tel. 0682076556

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.