Fiat Punto viti 2015, E bardhë, 4999km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Fiat Cinquecento; ; Viti: 2013; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 179.000; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 1.4 Benzin, n. Durrës
Ne super gjendje, i sapo ardhur nga kanadaja, et. Durrës
Fiat panda 1.2 benxin; viti 2007; me 130000 Kilometra; Kondicioner perfekt 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Durrës
Makina esht me letra te paguara viti 2010 shum e paster mund te kontrollohet ku te deshironi full opsi. Per cdo info kontakt ne t. Pres bleres serioz jo kurioza makina. Durrës
Mjeti ka 6 marsha dhe 90 kuaj fuqi ose 66. Eshte ne gjende te mire dhe me sherbime te krye. Disa nga sherbimet e kryera se fundmi jane: vaj dhe filtr (e naftes dhe te ajri) ferrota te reja. Durrës
E shitur
Modeli: Punto 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 4999 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; shiten & nderrohen disqe 14 per fiat punto; ne gjendje te mir. te inte. te kontaktojn ne nr 0694651404;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.