SEAT Ibiza viti 2005, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Seat Ibiza; Viti: 2005; Motorri: 1.4 nafte; Kamjo manuale; Km: 178'776; Abs, airbag, xhama elektrik, radio-Cd etj; Me dogane te paguar Durrës
SEAT IBIZA 1.4 NAFT; KILOMETRRA TE KALUARA 183 MIJ ORIGINAL MAKINA ESHT E VITIT 2005; E SAPOARDHUR NGA ITALIA; ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA; MAKINA DISPONON; TAPICERI SHUM TE PASTER DHE T. Durrës
Seat Alhambra; 4Motion (4x) kambio manuale 6 + r; xhama elektrik; pasqyra elektrike; xhama te zinj origjinal; 7 vende; sendile me ngrohje; kompiuter bordi; disqe alumini goma 16'' 90%; importua. Durrës
E shitur
Modeli: Ibiza 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shitet seat ibiza benzin gaz 1.6 e vitit 2005 makina eshte me dogan te pagua. eshte ne gjendje shum te mir. Impjanti gazit eshte I montuar ne ital. cmimi 2.350 I diskuturshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.