Renault Scenic viti 2009, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet renault megane viti prodhimit 2005 kambio manuale motorri 1.9 nafte shum ekonomik, 203.682km origjinale, letrat e paguara per nji vit, xhama elektrik kondicioner radio cdplayer origjina. Durrës
SHITET RENAULT KOLEOS 2.0 NAFT E VITIT 2009 4X4, ME KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE TE PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, XHAMA ELEKTRIK, NDEZJ. Durrës
Shitet AMBULNCE 2.0 naft. 6 Marsh. viti 2009; Xhama te zi origjinal Makina esht me amortizator pneumatik mbrapa ulet kur nxjerr krevati. 4 goma te re. Makina ka 330000 km origjinal. M. Durrës
renault megane naft 1.4 viti 2008 ne gjendje super me letra per i vit manual klm 100 mij cmimi 4300 euro mundesi ndrimi i diskutushem tel 069 96 95 888 Durrës
Reno Clio benzin gaz viti 2007 ne gjendje shum te mire e sapoardhur nga italia letrat e prera per nje vit gomat 4 te reja me condicioner impjanti gazit i montuar nga fabrika Durrës
E shitur
Modeli: Scenic 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Me disqe alumini; Dogane e paguar; Xhama elektrik;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.