Opel Meriva viti 2004, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kabriolet metalik me hapje automatike; ; Ne gjendje perfekte; ; E doganuar e gatshme per cdo lloj prove; ; Ploteson keekesar tuaja Durrës
XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
Impjanti gazit i ri prodhim i vitit 2021 i sapo vendosur me 2 vjet garanci; ; Fenere me lupa; ; Climatronic (klima digital); Sedile cope me ngrohje; ; Xhamat elektrike; ; Pasqyrat elektrike me ngrohj. Durrës
Motorri me zinxhire sapo ardhure nga gjermani. me Dogane te paguar. me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimi shum e paster me Goma te rej. Komanda ne timon me dy cels. ska mevoje pe. Durrës
E sapo ardhur nga Italia; ; Gjendja perfekte; ; Dogane e paguar Durrës
E shitur
Modeli: Meriva 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet opel meriva, viti 2004, ngjyre e zeze, xhama te zinj origjinal, disqe 16', klimatizator, xhama dhe pasqyra elektrike, komanda ne timon, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe vizuale, makine familjare, dokumenta te paguara deri ne maj 2018;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.