Ford Focus viti 2007, Blu, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Dy celsa hapje mbyllje qendrrore; ; Kondicjoneri ne gjendje te mir; ; Xhama elektrrike; ; Pasqyra elektrrike; ; Sensor shiu; ; Sensor frenimi; ; Xhama te zi; ; Goma te reja; ; Sistem frenimi 100%;... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
Konvertohet ne gaz me vlere 700; ; Gjendje shum e mir pune; ; Shitet & Nderrohet Durrës
Ford Ranger 2016, Manual, Opsionet shtese: Motor 2.2 Diesel, me letra te paguara, bashk me makinen dhe 1 pal disqe alumini Durrës
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Kjo makine esht perfekte, motorrin e ka ne gjendje perfekte, esht perdorur vetem nga 1 pronar dhe pronari ka qene gru. Sapo e ardhur nga Italia me date 13/08/2017, mund ta kontrolloni ne cdo servis qe deshironi j. eshte full brenda, me goma te reja sapo nderruar ne ital. kilometrat i ka origjinale 140mije kl. eshte perdorur vetem per te derguar kalamajt ne shkoll. tek kjo makine ju jap dhe garanci per 4muaj me te gjitha filtrat dhe vaji. I DISKUTUESHEM;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.