Ford C-MAX viti 2005, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Dy celsa hapje mbyllje qendrrore; ; Kondicjoneri ne gjendje te mir; ; Xhama elektrrike; ; Pasqyra elektrrike; ; Sensor shiu; ; Sensor frenimi; ; Xhama te zi; ; Goma te reja; ; Sistem frenimi 100%;... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
Konvertohet ne gaz me vlere 700; ; Gjendje shum e mir pune; ; Shitet & Nderrohet Durrës
Ford Ranger 2016, Manual, Opsionet shtese: Motor 2.2 Diesel, me letra te paguara, bashk me makinen dhe 1 pal disqe alumini Durrës
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
E shitur
Modeli: C-MAX 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; SHITET FORD C MAX 1.6 NAFTE VITI PRODHIMIT 2005 SUPER EKONOMIKE 5.2 LITRA PER 100 K. MAKINA DISPONON KETO OPSIONE NGJYRA GRI METALIXATO SHUME EPASTE TAPICERI ME GOMA 80. KAMIO MANUALE ME SISTEM MBYLLJE QENDRRORE ME 6 AIRBAG ABIES RADIO CD PLAYR ME BORD KOMPJUTER ME KLIMA DIXHITALE ORIGJINALE ME KOMANDO NE TIMON ME PILOT AUTOMAT PASQYRA ELEKTRIK. MAKINA DISPONON 167 MIJ KM ORIGJINAL. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER XHENERIKE MEKANIKE PER CDO LLOJ PROV;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.