Nissan Micra viti 2005, E kuqe, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte me dogan te paguar eshte ne gjendje shum te mire sapo ardhur nga italia; ; 0694296090 Durrës
Nissan Patrol 2009, Manual, Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, 6 + 1 Vend. E pershtatur per terrene off road, ne super gjendj. Durrës
Nissan Micra 1.2 benzin kambio manual, 127 mij km, kondicioner shermbime te bera shum e paster si brenda dhe jasht, E ardhur nga zvicra me dogan te pagua Durrës
Nissan qashqai + 2; 2.0 diesel; kambio automatike; viti prodhimit 2010; 193 mij km; importuar nga zvicra; 7vende; sallon shum te paster + sedile me ngrohje; tavan panoramik; xhama te zi ng. Durrës
Marka/Modeli: Nissan Qashqai; Viti: 2011; Kambio: AUTOMATIKE; Karburanti: Nafte; Km: 164 mije; Targat: Me dogane te paguar; Ngjyra: Gri e errer; Pershkrimi: Makina e sapo ardhur nga italia, 4x4 2.0. Durrës
E shitur
Modeli: Micra 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me kondicioner automatik e ardhur nga gjermania me dogan te paguar me goma te rejakilometra origjinale;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.