Mitsubishi Space Star viti 2002, E kuqe, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Tapiceri lekure, sedilje elektrike, pasqyra me palosje, karikator CD, impjant audio Bose, DVD ekran 8 polesh, komanda ne timon, pilot automatik, ganxhe trajno, drita bixeno le. Pa takse luksi AT. Durrës
E shitur
Modeli: Space Star 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; shes mintsubishi ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike goma80% benzin + gaz 20 milek gaz ben 460km shum ekonomike kondicjoner arb srs mund ta provoni ku te doni j. pak i diskutushem makina ka ardhur nga gjermania impjanti gazit montuar ne gjermani ka 4muaj qe esht targuar ka te shkruar ne leje te qarkullimit benzin ga;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.