Mercedes-Benz C-class viti 2015, Gri, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Viti: 2009; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 266.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: kamera dhe senso. Durrës
2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
EVO 220 CDI; KAMIO AUTOMATIKE; KM 240.000 (ME LIBER SHERBIMES) GJENDJE PERFEKTE; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; CIMI 7300 (I DISKUTUESH) Durrës
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; MERCEDES-BENZ C220; ; -124.000 KM TE GARANTUARA; ; -LOOK AMG ORIGJINAL; ; -KLIMA AUTOMATIKE; ; -NAVIGATOR SATELITAR; ; -TAPICERI LEKURE 100%; ; -NGROHJE SEDILJESH; ; -PILOT AUTOMATIK; ; -KOMPJUTER BORDI; ; -USB/AUX/BLUETOUTH/MEMORY STICK; ; -PERDE ANESORE; ; -XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; -KOMANDA DHE MARSHET NE TIMON (SPORT PACKAG); -DISQE AMG 18 inch ME GOMA 95 % TE REJA; ; -IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR; -1 VIT GARANCI; ; MUNDESI NDERRIMI ME MAKINE TJETER + DIFERENCEN;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.