Mercedes-Benz E-class viti 2003, E bardhë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Viti: 2009; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 266.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: kamera dhe senso. Durrës
2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
EVO 220 CDI; KAMIO AUTOMATIKE; KM 240.000 (ME LIBER SHERBIMES) GJENDJE PERFEKTE; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; CIMI 7300 (I DISKUTUESH) Durrës
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Mercedes-Benz E220 Cdi Automa. 220000 origjinale Ardhur nga Gjermani. Full option. Automatik Drita xenon Lekura Bezh Sedilje me ngrofje Sedilje me butona Pilot automatik Sensor shiu Sensor Dritash sedilje me fryrje Perde Origjinale E211 DvD Aux Mp3 Bagazhiere me 6 cd. Te gjitha sherbimet e ber. makina nk ka nevoj per asgje. E gatshme per ca do lloj prove nga ana jua;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.