Ford Windstar viti 2002, Kafe, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ford focus me dogan te pagua. motor 1.6. kamio manual. klima automati. xhama te zi origjina. disqe alumin. klm me lib 176m. cmim diskutush Durrës
Ford festa 1.4 naft viti 2007 manual i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te paguar me sherbime te bera kondicjoner km 17000 me liber sherbimesh Durrës
SHES FOR. MAX VITI 2007 PRERJA RE; MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E BUKUR; FOTO FLASIN VET SUPER FULL; MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR; E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; DISQE ALUMINI SUPER TE BUKUR; GOMA. Durrës
Ford Focus S. 1.6 Dies. Viti i prodhimit 2008. Kambio manua. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Room-A. Komanda ne tim. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyr. Durrës
Ford Fusion 1.6 tdci Viti 21.12.2006, Kambio manual, Km 159.000 te certifikuara me garanci, Kasetofon origjinal aux, Kondicioner, Xhama te zinj origjinal, Sensor parkimi, Disqe alumini goma t. Durrës
E shitur
Modeli: Windstar 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Ford wind star model amerikan viti 2002 motorr 3.8 benzine gaz impjanti landi renzo 6 + 1 vende kamjo automatik kondocioner plus 2 pal goma dhe disqe rezerv. letra te paguara per nji vit nuk ekape taksa lluksit ipershtateshem per cdo lloj prove apo terreni;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.