Citroen C4 viti 2007, E bardhë, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

dogane te paguar e ardhur nga gjermania kondisioner disqe alumini shum ekonomike Durrës
Xhama elektrik. Radio AM/Fm-Cd Room-Au. Goma te rej. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik. Durrës
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni mu t. Durrës
Citroen C4 1.4 Benzin; Viti 2006; Kambio manuale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa. Durrës
Citron C1; Viti prodhimit 2009; Kambio manuale; Motorr 1.0 benzine; Gomat 90%; Condicioner funksional; 150 mije km; Sapo ardhur nga zvicra; Me dogane te paguar Durrës
E shitur
Modeli: C4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Kambio automatike e prishu. viti 2007.e bardh. 7 vand. 1.6 naft. e pa karrambolua;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.