Chrysler 300C viti 2006, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Okazion shitet per arsye mos perdorimi si makine e 2te, chrysler 300c naft viti 2007 automat, motorr dhe kambjo benzi origjinal nga fabrika, 100 mij milje origjinal ose 160mij km me dokumenta der. Durrës
Crysler pt e sapo targuar 189999 km sedilje me ngrofje baxho xhama elektrik kondicjoner gomat e reja te sapo ndrrua. Makina ndrrohet me foristrad Durrës
E shitur
Modeli: 300C 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye emigrimi;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.