BMW Seria 5 viti 2012, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

bmv benzin gaz me letra deri ne jan. siguracion ka mbaruar cmimi diskutushem Durrës
BMW 120d viti 08.2007 facelift model (200) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejt) -M sport paket; -kambio automat steptronic; -bixenon te adaptueshem sipas rruges; -pipa pe. Durrës
Shitet bmw 330d ne gjendje te perkry. makina ka ardhur nga zvic. esht full ne llojin e v. e gatshme per cdo prove dhe mundesi ndrim Durrës
Bmw 730 diesel; viti prodhimit 2010; kambio automatike; 190 mij km origjinale; distronik; xhama te zi origjinal; xham termik perpara; sensore parkimi; hapse xhami siper; start-stop; dyer m. Durrës
SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFTE 3.0 KAMBIO AUTOMATIK. MAKINA ESHT FULL XHAMA TE ZI ORIGJINAL, SENSOR PARA MBRAPA, BAXHA, TAPICERI LEKUR SENDILJE ME MEMORJE, ME NGROHJE, NAVIGATOR, DISQE 19, SHKAL. Durrës
15 900€
Telefoni:
0699192441
Shtuar: 15 tetor 2019, numri: 1407
Modeli: Seria 5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Bmw 525 IDrive vit prodhimi 2012 2.5 pa taks lluksi.Super gjendje 198mije km me liber sherbimesh. Letra te prera.Makina disponon user qe memorizon timonin sendilet pasqyrat klimen dhe audion.Sallon lekure shume i paster me ngrohje.Sendile elektrike individuale.Perde elektrike mbrapa dhe anesore.Timon elektrik.Key and go ndizet pa celes,start and stop.Frena auto hold.Bagazhi elektrik.Pasqyra antiverbuese me ngrohje dhe palosje.Kamio tronike versione sport+ .etj.Navigator i madh lux comand,bluetooth,usb.Klima individuale 2 zona + sobe ngrohje me memorie ose ndezje ne distance me pult.3 celsa.Sensore parkimi digital para pas.Sensore shiu,dritash,gomash.Sistem alarmi.Full led para pas nga fabrika.Ndricim interior led.Makina eshte shume e shpejt dhe nje konsum minimal.Te gjitha sherbimet e bera tek Bmw me fature.Nuk ka nevoj per sherbime...; ___Tags: Mercedes Benz e270 cdi, e220 cdi, 280 cdi evo, 320 cdi evo, e300, e250, e350 4 matic, 240 compressor, c class, c220 cdi, c230 compressor, c300, c350 4 matic, clk 270, clk220, clk240, clk320, cls320 cdi, cls350, cls500, cls250, cls55 amg, cls350 4 matic, cls63 amg, s320 cdi, s500, rexhina, s350 4 matic, e class coupe, c class coupe, a class, a170, a180, a200, a250, ml270 cdi, ml320, ml350 4 matic, glk class, gl class, gla class, glc class, gle class, gls class, g class. Audi a3, a3 1.9 tdi, a3 2.0 tdi, a3 1.6 tsi, Audi a4, a4 1.9 tdi, a4 2.0 tdi, a4 1.6, a4 2.7 tdi, a4 s line. audi a6 2.7, a6 3.0 s line, a6 Quattro, audi a7 3.0 tdi , a7 Quattro, q7 3.0 tdi, q7 benzine gas, audi a8, audi s8, audi s7, audi q5. VW golf, golf 1.6, golf 1.9, golf 2.0, golf gti, Volkswagen passat, Vw toureg, jetta, vw cady, Volkswagen polo. opel astra, opel corsa. bmw seria 5, bmw seria 3, bmw seria 7, bmw 525, bmw 530, bmw 320, bmw x5, bmw x3, bmw x6. volvo. nissan, Toyota, honda, skoda, Peugeot, Citroen, Renault, seat, fiat, alfa Romeo,63 amg

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.